Stadion Roku 2014: Poznajcie nominowane stadiony!

źródło: własne; autor: michał

Stadion Roku 2014: Poznajcie nominowane stadiony! O północy minął czas na zgłaszanie nominacji. Wiemy już, że w tegorocznym konkursie pojawi się najwyższa liczba stadionów w historii. Najlepszy obiekt świata będziecie wybierać spośród 32 aren.

Reklama

Od Kanady po Singapur, od Rosji po Chile – w tegorocznej odsłonie konkursu Stadion Roku do Waszej oceny stają aż 32 stadiony! Tak wiele aren piłkarskich nie otwierano od lat. Po rocznej przerwie mamy też nominacje z Polski.

Pełna lista znajduje się poniżej, a do głosowania zaprosimy Was już jutro. Jak zwykle każdy uczestnik będzie mógł wybrać pięć stadionów, które ocenia najwyżej. I jak zwykle czasu na namysł wystarczy każdemu z Was – głosy będziemy zliczać przez cały miesiąc, zamykając platformę 17 lutego o północy.

W piątej edycji konkursu idziemy też o krok dalej. Stadiony poddamy również pod ocenę Jury, które przedstawimy Wam w przyszłym tygodniu. Dlatego obok wyników otwartego głosowania przyznamy osobne wyróżnienie jurorskie. Na szczegóły zapraszamy w nadchodzącym tygodniu!

Lista nominowanych stadionów

Nominacje - Stadion Roku 2014

Reklama