Stadion Roku 2014: Nominacje czas zacząć!

źródło: własne; autor: michał

Stadion Roku 2014: Nominacje czas zacząć! Od dziś przez tydzień możecie zgłaszać stadiony otwarte w 2014, które Waszym zdaniem zasługują na udział w plebiscycie Stadion Roku. Zapraszamy do udziału!

Reklama

My odnosimy wrażenie, że to był bardzo dobry rok pod względem nowych stadionów. Jak było Waszym zdaniem? Możecie to wyrazić w corocznych nominacjach do konkursu Stadion Roku.

W edycji 2014 upraszczamy proces zgłaszania. Wystarczy wpisać wart nominacji budynek w komentarzu pod tym postem na facebooku. Wy treści prosimy podać nazwę stadionu oraz miasto, w którym się znajduje. Wraz z Waszymi zgłoszeniami będziemy aktualizować listę (raz dziennie, codziennie), a jej zamknięcie nastąpi o północy w czwartek, 15 stycznia.

Stadion Roku 2014

Podobnie jak przed rokiem, nominowane stadiony muszą spełniać kilka zasadniczych norm, by znaleźć się na liście, którą poddamy pod Wasze głosowanie.

Wymogi stawiane stadionom: W konkursie mogą brać udział obiekty o pojemności powyżej 10 000 miejsc. Każdy z nich musiał zostać w pełni otwarty w 2014 roku. Oznacza to, że musiała się na nim odbyć przynajmniej jedna impreza przy dostępnych dla widzów wszystkich trybunach. Pod uwagę brane będą obiekty budowane od podstaw lub objęte kompletną przebudową. Wybieramy najlepszy obiekt piłkarski, co oznacza, że zgłosić można każdy stadion, na którym da się rozgrywać mecze piłkarskie. Jeśli przy okazji obiekt ma bieżnię lub tor żużlowy wokół murawy – również może zostać zgłoszony.

Dotychczas zgłoszone stadiony:

Reklama