Stadion Roku 2016: Dołącz do głosowania!

źródło: własne | MK; autor: michał

Stadion Roku 2016: Dołącz do głosowania! Od dziś aż do 4 marca włącznie możecie głosować na najlepsze stadiony otwarte w 2016 na całym świecie. Najwięcej powstało w Europie, jest jeden kandydat z Polski!

Reklama

Po niewielkim poślizgu możemy oddać w Wasze ręce tegoroczną platformę do głosowania na Stadion Roku! Możecie wybierać spośród 29 aren otwartych w 2016 roku w 21 krajach na całym świecie. W sumie zgłosiliście ponad 40 propozycji, z których wybraliśmy właśnie te, spełniające wszystkie kryteria.

Od dziś do 4 marca włącznie macie czas, by poznać każdy ze stadionów i oddać swój głos w Głosowaniu Publicznym. Jeśli braliście udział w ostatnich edycjach, system głosowania będzie Wam znany. Należy z listy 29 propozycji wybrać pięć, które najbardziej przypadły Wam do gustu. Najlepszej przyznajecie 5 gwiazdek, kolejnej 4 i tak aż do noty 1-gwiazdkowej. Później pozostaje już tylko nacisnąć przycisk Głosuj! Pamiętajcie, że system zliczy tylko jeden głos z Waszego urządzenia, więc warto przemyśleć wybór.

Również dziś rozpoczyna się Głosowanie Jury, które przebiega równolegle z Głosowaniem Publicznym. Każde z dwóch głosowań zakończy się przyznaniem równoważnych tytułów Stadionu Roku dla dwóch aren, chyba że oba głosowania wygra ten sam obiekt. Wyniki podamy 6 marca (Głosowanie Jury) i 7 marca (Głosowanie Publiczne). A teraz do dzieła!

Stadion Roku 2016

 Stadion Roku 2016

Reklama