Stadion Roku 2014: Głosowanie zamknięte, wyniki w czwartek

źródło: własne; autor: michał

Stadion Roku 2014: Głosowanie zamknięte, wyniki w czwartek To była kolejna rekordowa edycja, w której zarejestrowaliśmy ponad 96 tysięcy (!) głosów. Dziękując za udział, zapraszamy na ogłoszenie zwycięzców już w czwartek.

Reklama

Mieliśmy swoje oczekiwania po tegorocznej edycji Stadionu Roku, ale tak ogromnego zainteresowania się nie spodziewaliśmy. W ciągu ostatniego miesiąca zarejestrowaliśmy 96 772 głosy z całego świata, co dowodzi, że w 2014 roku otwarto wiele emocjonujących aren sportowych.

Głosy

Mamy również zebrane głosy naszego wspaniałego Jury. Teraz weryfikujemy dane i podliczamy wszystkie głosy, by w czwartek przekazać oficjalne wyniki. Jak informowaliśmy wcześniej, od tego roku przyznajemy dwie nagrody, w Głosowaniu Publicznym i Głosowaniu Jury.

Zwycięzców zaprezentujemy w czwartek w artykułach na stronie głównej, równolegle publikując informacje na facebooku. Jak co roku, zaczniemy od trzeciego miejsca, a co 10 minut prezentowane będą wyższe lokaty. Odliczanie do Nagrody Jury zaczniemy o 16:00, a do Nagrody Publiczności – o 17:00. Zapraszamy!

Reklama