Stadium of the Year: Nie zapomnij, Ty wybierasz najlepszy stadion!

źródło: własne [MK]; autor: michał

Stadium of the Year: Nie zapomnij, Ty wybierasz najlepszy stadion! Za nami już prawie dwie trzecie Głosowania Publicznego, czas więc na aktualizację. Dotąd oddaliście w sumie 14 tysięcy głosów, ale… czy Ty już głosowałeś? No właśnie!

Reklama

Tegoroczny plebiscyt Stadium of the Year jest szczególny z kilku względów. Nie tylko krótszy o tydzień niż przed rokiem, ale też po raz pierwszy w historii wybieramy stadiony, na których prawie nikt jeszcze nie był. W końcu na całym świecie w 2020 imprezy albo odwoływano, albo odbywały się w ograniczonym zakresie, zwykle bez widzów. W pewnym sensie wszystkie zgłoszone stadiony mają więc równe szanse, możemy oglądać je tylko na zdjęciach.

Od niemal dwóch tygodni w mediach społecznościowych promujemy codziennie kandydujące stadiony, by pomóc Wam w podjęciu decyzji. Po raz pierwszy przygotowaliśmy też film prezentujący kandydatów. Lektor dostępny jest co prawda jest tylko po angielsku, ale polskie napisy umilą oglądanie.

Do tej pory system zliczył ok. 14 tys. głosów, za które niezmiernie dziękujemy. Wszystkim czekającym z oddaniem głosu przypominamy, że platforma zostanie zamknięta o północy z 7 na 8 marca. A że głosowanie jest proste i darmowe, warto wybrać najlepszy stadion 2020 roku razem z nami!

Głosowanie Jury – wkrótce finał!

Niezależnie od Nagrody Publicznej w plebiscycie przyznana zostanie drugi tytuł Stadium of the Year, tym razem z rąk czołowych architektów. Tegoroczne Jury przedstawimy Wam co prawda dopiero w piątek 26 lutego, ale już możemy powiedzieć, że nazwiska są wielkie i zaszczyt ogromny.

Jak co roku, Jury wybiera najpierw 10 finalistów swojego głosowania, by następnie spośród finałowej dziesiątki wybrać najlepszy stadion. Listę stadionów zakwalifikowanych do finału przedstawimy Wam w poniedziałek, 1 marca.

Reklama