Stadion Roku 2013: Ostatnia doba głosowania

źródło: własne; autor: michał

Stadion Roku 2013: Ostatnia doba głosowania Za nami dokładnie 30 dni głosowania. To już ostatnia doba, by wyrazić swoje poparcie dla najlepszych stadionów otwartych w minionym roku. Nie głosowałeś? Sprawdź 18 nominacji i wybierz pierwszą piątkę!

Reklama

O tegorocznym konkursie Stadion Roku możemy powiedzieć, że pobił rekordy popularności i przeszedł nasze oczekiwania, choć nie ma w nim żadnej polskiej nominacji. To oczywiście nie znaczy, że nie ma na kogo głosować – 18 bardzo ciekawych i zróżnicowanych stadionów otwartych w 2013 roku znajdziecie na liście konkursowej. Jest wielka Maracana, jest też prawie ośmiokrotnie mniejszy Estadio Regional de Chinquihue. Są nominacje dla aren Euro 2016, Mundiali 2014 i 2018, a więc jest w czym wybierać.

By uczestniczyć w wyborze tego najlepszego wystarczy wybrać pięć czołowych aren i każdej rozdać odpowiednią liczbę punktów – 5, 4, 3, 2 i 1. Na dokonanie tego wyboru zostały już tylko 24 godziny, a o każdym z kandydatów mogliście w ostatnich 18 dniach przeczytać osobny artykuł. Są też ich stałe prezentacje z licznymi zdjęciami, dlatego nie powinniście mieć problemu z oceną poszczególnych nominowanych.

Zliczanie Waszych głosów zakończymy dokładnie o północy z soboty na niedzielę. Później przejdziemy do ostatniego sprawdzenia systemu głosowania pod względem prawidłowości.

Już w niedzielę przedstawimy wyniki, rozpoczynając od trzeciego miejsca, później drugie i zaszczytne pierwsze. Początek ogłoszenia wyników o 19:00 (3. miejsce). Na koniec zaserwujemy Wam komplet wyników łącznie z punktacją.

W minionym roku zwyciężyła Arena do Gremio, rok wcześniej PGE Arena Gdańsk, a w 2010 – Aviva Stadium. Kto dołączy do grona najlepszych stadionów otwieranych na świecie? Po wyniki zapraszamy w niedzielny wieczór!

Reklama