Katar 2022: Sprawdźcie naszą relację z mundialu!

źródło: Stadiony.net; autor: Mateusz Osmola

Katar 2022: Sprawdźcie naszą relację z mundialu! Trwające Mistrzostwa Świata mogą się podobać. Nie brakuje na nich pięknych goli, emocji do 100 (sic!) minuty meczu, kontrowersyjnych decyzji sędziowskich i porażek faworytów. Nas jednak najbardziej interesują katarskie stadiony i jeśli jakimś cudem przegapiliście wydarzenia z ostatnich tygodni, to śpieszymy z pomocą.

Reklama

Po emocjach związanych z fazą grupową, na którym to etapie z turniejem zaskakująco pożegnały się reprezentacje Danii, Niemiec, Belgii czy Urugwaju, na Półwyspie Arabskim przyszedł czas na fazę pucharową. Nie zabrakło w niej „Biało-Czerwonych”, ale umówmy się, że styl, w jakim „Orły” Michniewicza awansowały do 1/8 finału mógł wywoływać ambiwalentne uczucia. Jednakowoż pamiętajmy, że był to największy „sukces” Polaków od mundialu w 1986 roku.

Lusail StadiumPrzed meczem Brazylia – Serbia, 24.11.2022 © Moon Hopper

Mecze najlepszej szesnastki czempionatu też mogły się podobać. Polska w końcu pokazała, że potrafi grać w piłkę, ale Francuzi okazali się za mocni. Dobrą formę potwierdziły reprezentacje Brazylii, Portugalii i Anglii, a z turnieju spektakularnie wyleciała Hiszpania po porażce z Marokiem. Pary ćwierćfinałowe prezentują się niezwykle ciekawie i już nie możemy się doczekać, kiedy w piątek piłkarze ponownie wybiegną na boiska, bo jakoś tak dziwnie, że przez dwa dni nie będzie meczów, prawda?

Spędźmy jednak tę przerwę produktywnie. Jeśli z różnych przyczyn ominęły Was emocje pierwszych dwóch faz mundialu w Katarze, to Stadiony.net przychodzą na ratunek. Jak zapewne słyszeliście, przygotowaliśmy mistrzowską stronę dedykowaną turniejowi. Znajdziecie tu prawdziwy skarb kibica, w którym oprócz obszernych prezentacji wszystkich katarskich aren podajemy też informacje o terminarzu rozgrywek, wynikach meczów i frekwencji na trybunach. Jeżeli chcecie się wczuć w atmosferę mistrzostw, to koniecznie sprawdźcie też świeżutkie zdjęcia prosto ze stadionów.

Stadium 974Przed meczem Meksyk – Polska, 22.11.2022 © Moon Hopper

Koniecznie zajrzyjcie też na nasz Instagram, gdzie przygotowaliśmy dedykowaną mistrzostwom serię WC 2022 FANS’ COLLECTION. Znajdziecie ją również, wpisując #wc2022fans. Wy też możecie współtworzyć tę kolekcję, wysyłając nam swoje zdjęcia - niewykluczone, że trafią do naszych postów. Jesteśmy też na Facebooku, Twitterze i TikToku, gdzie również nie brakuje stadionowego contentu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście,  to koniecznie zacznijcie śledzić nasze profile w mediach społecznościowych.

Nasz kanał na YouTubie prężnie się rozwija i regularnie umieszczamy tam nowe materiały. Nasz filmik o katarskich arenach został bardzo ciepło przyjęty i żeby wprowadzić się odpowiednio w mundialowe klimaty, to musicie koniecznie go zobaczyć. Bądźcie z nami w tej najważniejszej fazie Mistrzostw Świata Katar 2022!

Reklama