Stadion Roku 2013: Zaczynamy głosowanie!

źródło: własne; autor: redakcja

Stadion Roku 2013: Zaczynamy głosowanie! Zapraszamy do głosowania na Stadion Roku 2013. Od teraz macie dokładnie miesiąc na poznanie kandydatów i podjęcie decyzji. Tradycyjnie punkty można przyznać raz, wybierając pięć najlepszych stadionów zbudowanych w minionym roku.

Reklama

Tak jak przed rokiem, z wielką przyjemnością zapraszamy do poznania kandydatów do tytułu Stadionu Roku 2013. W okresie nominacji dostaliśmy od Was ponad 80 sugestii, za które bardzo dziękujemy. Efekt to lista 18 stadionów otwartych w 2013 roku, które możecie od teraz oceniać na stronie plebiscytu.

Jak co roku, w konkursie może wziąć udział każdy użytkownik serwisu. Do rozdania jest 15 punktów, podzielonych na pule 5, 4, 3, 2 i 1. Najwyższą notę otrzymuje stadion oceniany przez Was najlepiej, najniższą ten zamykający Waszą pierwszą piątkę. Głosować można tylko raz, więc polecamy dobrze przyjrzeć się każdemu stadionowi przed podjęciem decyzji.

Czas na głosowanie jest do 22 lutego włącznie. Następnie 24 lutego przedstawimy zwycięski stadion oraz całą listę z punktacją powstałą po zliczeniu Waszych głosów.

Dzięki Waszej aktywności konkurs Stadion Roku jest aktualnie największym otwartym plebiscytem tego rodzaju na świecie. W minionych latach laury zbierały Aviva Stadium, PGE Arena Gdańsk oraz Arena do Gremio. Za miesiąc dowiemy się, kto dołączy do tego grona. Do dzieła!

Reklama