Stadion Roku 2016: Głosowanie na półmetku! Co dalej?

źródło: własne | MK; autor: michał

Stadion Roku 2016: Głosowanie na półmetku! Co dalej? Właśnie minęła połowa głosowania na Stadion Roku 2016, a na liczniku już prawie 26 tysięcy głosów! Teraz zaczynamy odliczanie i damy Wam 29 powodów, by wziąć udział w wyborze najlepszej areny 2016.

Reklama

Konkurs Stadion Roku 2016 jest już na półmetku. Czasami chwalimy się, że jest największym na świecie głosowaniem w swoim rodzaju i będziemy się tego trzymać, ponieważ w chwili pisania tego tekstu licznik dochodzi do 26 tysięcy poprawnie oddanych głosów!

Przed nami jeszcze 2 tygodnie na głosowanie, więc czasu do namysłu nie braknie. Od piątku będziemy Wam pomagać w podjęciu decyzji, prezentując 29 powodów, by zagłosować – każdy w osobnym tekście.

Powodami są wszystkie nominowane stadiony, ponieważ lista w tym roku jest bardzo różnorodna, a mocnych nominacji nie brakuje. Mamy agresywną bryłę z Minneapolis, luksusowy stadion z Krasnodaru, stadion z wieżowcem z Moskwy, nowy gorący kocioł z Urugwaju, inspirowany ludowością modułowy stadion z Meksyku, rekordowy dach z Londynu czy kilka naprawdę imponujących stadionów z Turcji. O polskim rodzynku z Bielska-Białej nie zapominając!

Po co dajemy Wam te powody? Ponieważ tegoroczne głosowanie jest chyba najbardziej wyrównane w historii i zależy nam na Waszym udziale. Choć jesteśmy na półmetku, to nawet stadion zajmujący dziś ostatnie miejsce może powalczyć o zwycięstwo, jeśli wzbudzi pozytywne emocje w głosujących. Tak, wiemy, to brzmi niewiarygodnie. Ale to prawda! Dlatego już jutro dostaniecie pierwsze dwa powody do głosowania, a my przypominamy, jak oddać ważny głos:

Glosowanie Konkurs Stadion Roku 2016

Reklama