Stadion Roku 2015: Czekamy na Wasze nominacje!

źródło: własne | MK; autor: michał

Stadion Roku 2015: Czekamy na Wasze nominacje! Od dziś do piątku włącznie możecie zgłaszać swoje propozycje stadionów, które zasługują na udział w plebiscycie Stadion Roku 2015. Jak co roku – każdy może zgłosić propozycję.

Reklama

Już po raz szósty zapraszamy Was do zgłaszania stadionów, które uważacie za interesujące i na tyle wartościowe, by ubiegać się o tytuł Stadionu Roku 2015. By zgłosić arenę piłkarską, wystarczy wpisać ją w komentarzu pod tym zdjęciem na Facebooku lub odpowiedzieć na nasz post na Twitterze.

Każdy post/komentarz będzie brany pod uwagę i nie ma znaczenia ile osób zgłosi dany stadion. Dlatego sprawdzajcie listę pod tym tekstem codziennie, będziemy ją aktualizować każdego dnia aż do soboty. Ostateczna data na zgłaszanie nominacji to piątek (15.01) o północy. A już w poniedziałek zaprosimy Was do głosowania!

Jak co roku, każdy stadion musi spełniać dosłownie kryteriów, by zostać uwzględnionym. Przede wszystkim umożliwiać grę w piłkę i mieścić nie mniej niż 10 tys. widzów. Pod uwagę będą brane tylko stadiony otwarte w 2015 roku (z przynajmniej jedną imprezą przy otwartych wszystkich trybunach). Chcemy nagrodzić najlepszy nowy lub kompletnie przebudowany stadion.

Aktualna lista nominacji

[kolejna aktualizacja po północy]

Stadion Roku 2015

Reklama