Zabrze: Wkrótce przetarg na instalację elektryczną

źródło: Stadion-Zabrze.pl; autor: michał

Zabrze: Wkrótce przetarg na instalację elektryczną Spółka Stadion w Zabrzu już rozpisała, ale jeszcze nie został oficjalnie ogłoszony przetarg na instalację elektryczną nowych trybun przy Roosevelta. Ogłoszenie na początku maja.

Reklama

Dziś spółka Stadion w Zabrzu przesłała do publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED) ogłoszenie przetargowe dot. wykonania instalacji zasilającej w energię elektryczną urządzeń stadionowych, oświetlenia, instalacji niskoprądowych i nagłośnienia.

Ogłoszenie zostanie opublikowane w ciągu najbliższych 5 dni w bazie TED. To czwarty przetarg w ostatnich tygodniach po zamówieniach na wykonanie dachu, hydrofobizacji (wodoodporności) trybun oraz instalacji centralnego ogrzewania.

Spółka Stadion w Zabrzu zleca prace przy Roosevelta kolejno nowym wykonawcom po tym, jak dotychczasowy został usunięty pod koniec zeszłego roku. Problematyczne są koszty takiej strategii, ponieważ pierwszy rozstrzygnięty przetarg okazał się droższy o 40% od oczekiwań i wciąż nie wiadomo, czy zamówienie zostanie przyznane jedynemu oferentowi.

Reklama