Konkurs: Najlepsze zdjęcie stadionu Euro!

źródło: własne; autor: redakcja

Konkurs: Najlepsze zdjęcie stadionu Euro! Masz zamiar odwiedzić choć jeden stadion w trakcie Euro 2012? Czekamy na Twoje zdjęcia, by pokazać je czytelnikom. A potem najlepsze nagrodzić w konkursie Euro Foto.

Reklama

Jest już poradnik na Euro, mamy zapowiedzi meczów na konkretnych stadionach. Mamy wreszcie element najnowszy, czyli tabelę z aktualizacjami zdjęć z Euro 2012 w lewej kolumnie głównej strony, nad zdjęciami z budowy.

I tu pojawia się zadanie dla Was. To od Was będzie zależało, jakie zdjęcia będziemy pokazywać tysiącom czytelników, bo choćbyśmy się rozdwoili, wszędzie być nam się nie uda. Zapraszamy więc do nadsyłania Waszych zdjęć z meczów Polski i nie Polski.

Oczywiście nie jest tak, że oczekujemy od Was materiałów z wojaży po obu krajach, a sami nic nie mamy do zaoferowania. Nagrodzimy trzy najlepsze fotografie, oferując za każde z miejsc coś, co miłośnicy stadionów lubią najbardziej. Czyli stadiony (tyle że w miniaturze, jak to się mówi: „kameralne”). I nie, nie mamy biletów na Euro 2012. Przecież jakbyśmy mieli, to zamiast rozdawać je w konkursie, właśnie byśmy się pakowali. ;) Ale wracamy do tematu. Poniżej możecie zobaczyć nagrody:

Nagrody w konkursie na najlepsze zdjęcie stadionu Euro

Do wygrania jest wykonany z metalu model Wembley (1. miejsce), znacznie mniejsza, ale również elegancka miniatura Emirates Stadium (2. miejsce), a także coś dla miłośników niemieckiego futbolu – replika nowego Tivoli (3. miejsce).

Reguły gry

Klucz do zdobycia każdego z tych stadionów jest taki sam. Należy przesłać zdjęcie (lub zdjęcia) z meczu Euro 2012, który odwiedziliście, na adres michal@stadiony.net (tytuł: Euro Foto). Im szybciej to uczynicie, tym szybciej pokażemy je wszystkim na stronie, bo naszym celem jest pokazywanie z możliwie najciekawszej strony Euro 2012 i robienie tego na bieżąco. Na ostatnie zdjęcia czekamy do 3 lipca włącznie (dwa dni po finale wszyscy powinni już dojść do siebie), po czym wybierzemy 20 naszym zdaniem najciekawszych i poddamy je pod publiczne głosowanie. Po tygodniu poznamy zwycięzców, a oni swoje nagrody.

By nie było wątpliwości przypominamy, że przesłanie zdjęć w konkursie oznacza zgodę na ich ewentualną publikację w serwisie i na naszym facebookowym profilu.

Reklama