Stadion Roku 2010: Ostatnia chwila na głosowanie

źródło: własne; autor: redakcja

Kto jeszcze nie wybrał piątki najlepszych obiektów minionego roku, ma jeszcze dwa dni. W poniedziałek o północy przestaniemy zliczać Wasze głosy, dlatego zachęcamy do udziału w plebiscycie. Już teraz dziękujemy za liczny udział!

Reklama

Przypominamy, że konkurs Stadion Roku 2010 postanowiliśmy zorganizować, by sprawdzić, które obiekty piłkarskie oddane do użytku w 2010 roku najbardziej przypadły Wam do gustu. Wśród nich są te, które wielu naszych użytkowników sprawdzało samodzielnie (jak stadiony w Krakowie, Poznaniu i Lubinie), ale też aż 18 obiektów z zagranicy.

W napływających od Was nominacjach pojawiło się najwięcej stadionów z Europy – poza tymi polskimi również stadiony narodowe Słowenii i Irlandii, czy niewielkie, za to eleganckie realizacje z Grecji i Niemiec. Co ciekawe, nie ominęliście również miejsc pozornie odległych i egzotycznych. Na głosy czekają m. in. stadion-wulkan w meksykańskim Zapopanie i bardzo oryginalne konstrukcje z koreańskiego Jinju i australijskiego Melbourne. Do tego cała plejada afrykańskich obiektów Pucharu Narodów Afryki i Mistrzostw Świata 2010. Pełną listę i formularz głosowania znajdziecie pod tym linkiem oraz klikając na zielony button pod treścią każdej informacji w naszym serwisie.

Wszystkim przypominamy, że konkurs ma otwartą formułę – to Wy zgłaszaliście nominacje i Wy również oddajecie na nie swoje głosy. Głosowanie odbywa się przez formularz połączony z listą nominowanych. Każdy użytkownik ma do rozdania 15 punktów, rozkładając je na 5 stadionów (odpowiednio 5, 4, 3, 2 i 1 punkt – od najlepszego do ostatniego z Waszej pierwszej piątki). Każda osoba może głosować raz. Dotychczas ze swej szansy skorzystało już ponad 1500 osób – dziękujemy! System przestanie zliczać głosy o północy z poniedziałku na wtorek.

Reklama