Stadion Roku 2010: Głosujemy!

źródło: własne; autor: redakcja

Zapraszamy wszystkich czytelników do oddania głosu na najlepsze stadiony otwarte w ostatnich 12 miesiącach. Od dziś do końca stycznia możecie wybierać swoją pierwszą piątkę minionego roku.

Reklama

Głosowanie odbywa się w dziale konkursowym, dostępnym przez banner na głównej stronie lub logo konkursu w treści tej informacji. Każdy nasz użytkownik może oddać głos tylko raz, za to do rozdania ma aż 15 punktów. Punktacja ułożona jest tak, byście podczas głosowania mogli ułożyć pierwszą piątkę, rozdając wybranym z listy stadionom 5, 4, 3, 2 i 1 punkt.

Na Wasze głosy czekamy od 10. do 31. stycznia 2011 roku.

By lepiej zapoznać się z nominowanymi obiektami zachęcamy do odwiedzania ich prezentacji, jakie przygotowaliśmy w serwisie. Opisy nominowanych obiektów opublikowaliśmy na początku stycznia, ogłaszając pełną listę nominacji.

W razie problemów technicznych z oddaniem głosu prosimy o kontakt pod adresem grzegorz[at]stadiony.net. W mailu należy możliwie precyzyjnie opisać problem – co nie działa, w jakiej przeglądarce, a jeśli pojawiają się nieplanowane komunikaty, to również ich treść. Niestety, Microsoft ma problem ze stworzeniem prawdziwej przeglądarki i stąd ewentualne komplikacje.

Reklama