Rosja 2018: Twoje Mistrzostwa na Stadiony.net

źródło: własne | MK; autor: michał

Rosja 2018: Twoje Mistrzostwa na Stadiony.net Genialne mecze, niezła atmosfera, prawie wyprzedane mecze i niebanalne stadiony. I Ty, w środku największej piłkarskiej imprezy świata. Jeśli chcesz podzielić się z nami swoimi zdjęciami, zachęcamy do przesyłania, a my będziemy dodawać je do galerii każdego ze stadionów.

Reklama

Jak pewnie zauważyliście, w dziale turniejowym prezentujemy nie tylko wyniki i frekwencje wszystkich meczów Mistrzostw Świata, ale też dedykowane prezentacje wszystkich stadionów. A w nich nie tylko standardowe zdjęcia stadionu sprzed Mundialu w Rosji, ale też zdjęcia turniejowe. Już dziś mamy galerie z prawie wszystkich stadionów, pierwsze z meczu otwarcia na Łużnikach, a najświeższe dosłownie sprzed kilku godzin, z meczu Hiszpanii i Maroka w Kaliningradzie.

Ponieważ nas w Rosji nie ma, polegamy na autorach zdjęć z zewnątrz, dzięki którym możemy lepiej pokazać Mundial wszystkim chętnym. Dotąd nie prosiliśmy o zdjęcia z Waszych wyjazdów na mecze Polski, bo – jak by to delikatnie powiedzieć – zamierzaliśmy poprosić dopiero po zwycięstwie. Gdy będzie mecz, który wszyscy będziemy chcieli pamiętać.

Wyszło jak wyszło, ale wiemy, że Polacy są obecni na wielu meczach i wracacie z Mistrzostw ze świetnymi wspomnieniami. Jeśli chcecie podzielić się nimi z innymi, zachęcamy do przesyłania do nas zdjęć. Można to zrobić poprzez email, media społecznościowe (polski profil na facebooku i anglojęzyczny profil na twitterze), a także poprzez flickr.com, gdzie działa solidna grupa ze zdjęciami wykorzystanymi w naszym serwisie.

Jeśli zdecydujecie się podzielić z nami i innymi naszymi Czytelnikami swoimi zdjęciami, pamiętajcie o podaniu istotnych danych, tj. jakimi danymi autora mają być podpisane oraz jakiego meczu dotyczą, bo nie zawsze po zdjęciu można to poznać. Oczywiście możemy opublikować jedynie zdjęcia przesłane przez ich autorów, a ponieważ skupiamy się na stadionach i trybunach, zwykle nie publikujemy zdjęć piłkarzy czy selfie. Za zrozumienie z góry wielkie dzięki!

2018 World Cup

Reklama