Reprezentacja: Polacy w fazie grupowej EURO 2016

źródło: Sportingbet.com; autor: michał

Reprezentacja: Polacy w fazie grupowej EURO 2016 Najważniejsze wydarzenie piłkarskie zacznie się już za chwilę. Sprawdźcie jak szanse reprezentacji Polski oceniają ci, którzy na piłce znają się najlepiej... bukmacherzy.

Reklama

Polska – Irlandia Płn.

Biało-czerwoni meczem z Irlandią Północną zainaugurują zmagania na ME 2016. Mimo, że nasi najbliżsi rywale grupowi zajmują wyższą pozycję w światowym rankingu to nie ma co ukrywać, zdecydowanym faworytem tej potyczki pozostają Polacy. Irlandia Płn debiutuje na tego typu imprezie i jej awans na EURO 2016 był sensacją sporego kalibru. Jeśli marzymy o awansie z grupy taki mecz musimy po prostu wygrać.Sprawdź nasze szanse.

Polska – Niemcy

Pierwszy mecz grupowy Polaków z Irlandią Północną możemy określić jako aperitif, który ma dopiero rozbudzić nasz apetyt przed piłkarskim daniem głównym, do którego będziemy mogli zasiąść 4 dni później. Tego dnia bowiem na Stade de France zmierzymy się z reprezentacją Niemiec. Tego starcia nie trzeba reklamować. Czy znów uda nam się sprawić sensację i pokonać rywali jak w grupie eliminacyjnej do ME 2016?

Polska – Ukraina

Zmagania grupowe w Mistrzostwach Europy we Francji zakończymy 21 czerwca w czwartek, a naszym rywalem będzie Ukraina. Mocno wierzymy, że ten mecz w przeciwieństwie do wielu poprzednich turniejów nie będzie dla nas meczem tylko o honor. Ukraina mimo, że do awansu na EURO 2016 potrzebowała baraży to jest na pewno bardzo wymagającym rywalem. Czy zagramy w 1/8 finału?

Tekst sponsorowany

Reklama