Zabrze: Wielki komplet na Wielkie Derby!

źródło: własne | MK

Zabrze: Wielki komplet na Wielkie Derby! W spektakularnym stylu kibice Górnika wykupili wszystkie bilety na Wielkie Derby Śląska, czyli mecz otwarcia Areny Zabrze. Ostatnie wejściówki rozeszły się nocą.

Reklama

Nie trwała nawet dwa tygodnie – jedenastego dnia sprzedaż biletów na Wielkie Derby Śląska zakończyła się. Najpierw w Internecie nabywców znalazła większość biletów (ok. 17.7 tys.), a rozpoczęta wczoraj rano sprzedaż w kasach trwała zaledwie kilkanaście godzin.

Po wyprzedaniu całej internetowej puli zainteresowanie biletami w kasach było ogromne. Już na kilka godzin przed otwarciem okienek (9 rano) była kolejka. Przez cały dzień trzeba było odstać w złych warunkach pogodowych nawet kilka godzin. Fani z zabrzańskiej Torcidy przygotowali dla oczekujących ciepłą herbatę, by uprzyjemnić oczekiwanie.

Ostatecznie sprzedaż w kasie zakończyła się po północy! Warto przy tym dodać, że kibice nie mogli się jeszcze ustawiać pod nowymi kasami, co znacznie poprawiłoby tempo i komfort dystrybucji, ponieważ te nie są jeszcze gotowe. Na stadionie cały czas trwają przygotowania i teraz nie ma już odwrotu, ponieważ 24 413 osób zamierza wejść 21 lutego na nową Arenę Zabrze!

Stadion Ernesta Pohla

Stadion Ernesta Pohla

Reklama