Zabrze: Górnik wyprzedał pierwszą pulę na WDŚ!

źródło: własne | MK

Zabrze: Górnik wyprzedał pierwszą pulę na WDŚ! Jutro minąłby tydzień od rozpoczęcia sprzedaży internetowej, ale skończyła się po 6 dniach. Kibice z Zabrza kupili wszystkie 17 700 biletów z pierwszej puli. Teraz czas na dodatkowe bilety.

Reklama

W poniedziałek ruszyła dystrybucja biletów na Wielkie Derby Śląska (21 lutego), które będą otwarciem nowej Areny Zabrze. Pierwsza pula była dostępna tylko w sprzedaży internetowej, a na rynek trafiło 17,7 tys. biletów. Dziś ostatnie wejściówki z tej puli się rozeszły!

To świetne wieści nie tylko dlatego, że zainteresowanie meczem jest ogromne. To też, luźno licząc, przychód w wysokości ok. 500 tys. złotych. Teraz fanom pozostaje czekać na dodatkowe bilety.

10 lutego rozpocznie się sprzedaż stacjonarna oraz dalsza dystrybucja w Internecie. W drugiej puli biletów znajdą się miejsca m.in. na sektor gości. Sprzedaż stacjonarna biletów prowadzona będzie na początek w trzech punktach: sklep kibica na stadionie, Galeria Zabrze (klubowe stoisko na II piętrze), ośrodek „Kibice Razem” znajdujący się na stadionie Walki Zabrze.

Kilka dni później rozpocznie się sprzedaż w 19 punktach kasowych na stadionie Górnika (jeszcze w przygotowaniu) i w salonach firmy Kolporter w wybranych miastach Górnego Śląska.

Arena Zabrze© Stadion w Zabrzu

Reklama