SR 2015 Głosowanie Publiczne: Zwycięzca – Estadio BBVA Bancomer!

źródło: własne | MK

SR 2015 Głosowanie Publiczne: Zwycięzca – Estadio BBVA Bancomer! Od pierwszego dnia konkursu na pierwszym miejscu i do ostatniego przewaga już tylko rosła. Estadio BBVA Bancomer pod względem popularności zdeklasował konkurencję w Głosowaniu Publicznym!

Reklama

Mieliśmy ten luksus, że mogliśmy oglądać tegoroczne głosowanie na Stadion Roku codziennie i dziś możemy potwierdzić: od pierwszego do ostatniego dnia Estadio BBVA Bancomer był na pierwszym miejscu. Jego przewaga zdecydowanie wzrosła, gdy swoich kibiców zmobilizowali CF Monterrey, ale jeszcze zanim klub zachęcił fanów to właśnie ten meksykański stadion prowadził w rankingu popularności.

Estadio BBVA Bancomer

Ostatecznie Estadio BBVA Bancomer zgromadził podczas miesiąca 74 097 pkt, czyli zakończył Głosowanie Publiczne z ogromną przewagą nad Matmut Atlantique (43 394 pkt). Bez wątpienia sukces udało się osiągnąć dzięki aktywności Głosujących z Meksyku, których było łącznie 10 017. Jednak trzeba dodać, że na ten obiekt głosowało w sumie aż 18 826 osób!

Estadio BBVA Bancomer

W tegorocznym Głosowaniu Publicznym wzięło udział w sumie 37 677 uczestników ze 111 krajów, co stanowi drugi wynik w historii plebiscytu Stadion Roku. Wkrótce pokażemy więcej informacji na temat rozkładu głosów.

Sponsor główny
Forum Seating

Reklama