Zabrze: Kibice pomogą w szybkim przygotowaniu trybuny?

źródło: SociosGornik.org

Zabrze: Kibice pomogą w szybkim przygotowaniu trybuny? Fani Górnika Zabrze nie pierwszy raz chcą pokazać, że klub może na nich liczyć. Spotkali się z inwestorem zabrzańskiego stadionu i zaoferowali pomoc w szybkim przygotowaniu trybuny południowej.

Reklama

Poniżej prezentujemy pełne stanowisko Stowarzyszenia Socios Górnik w sprawie stadionu:

18 maja w siedzibie Spółki Stadion w Zabrzu odbyło się spotkanie przedstawicieli Socios Górnik z Prezesem Dębickim. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Górnika Zabrze SSA.

Spotkanie zostało zorganizowane na prośbę Socios Górnik. Na zebraniu przedstawiciele stowarzyszenia zaprezentowali pomysły promocji stadionu oraz budowania pozytywnego wizerunku kibiców i podkreślania dorobku klubu. Spośród wszystkich wątków, głównym tematem rozmów była propozycja stowarzyszenia, polegająca na zorganizowaniu na stadionie akcji, w której kibice pomogą przygotować obiekt pod instalację krzesełek. Stowarzyszenie podkreśliło społeczny i wizerunkowy wydźwięk wydarzenia. Spółka Stadion zobowiązała się do sprawdzenia możliwości prawnych i technicznych zorganizowania takiego eventu.

Reklama