Stadion Roku 2012: Głosujemy!

źródło: własne; autor: redakcja

Stadion Roku 2012: Głosujemy! Zgodnie z zapowiedzią od dziś przez okrągły miesiąc możecie wybierać spośród 16 zgłoszonych nominacji. A jest w czym przebierać – rozsuwane dachy, ruchome murawy, ruchome trybuny, a do tego wszystko świecące!

Reklama

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji plebiscytu Stadion Roku. Tym razem lista nominacji jest znacznie krótsza niż w poprzednich dwóch latach, ale to absolutnie nie może nas dziwić. Fala modernizacji w Niemczech czy Chinach już opadła, a w Polsce czy na Ukrainie tylko jeden obiekt spełniający kryteria otwarto w 2012 (za to Narodowy!), bo pozostałe powstały na czas – w 2011.

Stadion Roku 2012 Jest już pierwsza nominacja z Euro 2016stadion w Lille. Do tego nowy narodowy stadion Szwecji, bardzo oryginalne propozycje z USA, Korei Południowej, Brazylii czy bardzo egzotycznego Uzbekistanu. Dlatego, choć krótka, tegoroczna lista nominacji wydaje się najbardziej wyrównana od początku konkursu.

Niezmiennie do głosowania na najlepszy stadion 2012 roku zapraszamy wszystkich chętnych, ale pewne zmiany są. Po pierwsze, od tego roku po raz pierwszy głosowanie odbywa się również w języku angielskim, na siostrzanym serwisie StadiumDB.com. Po drugie, w tym roku co prawda głosujący przyznają noty w punktach, ale klikając na gwiazdki. Oczywiście to zmiana kosmetyczna, ma ułatwić ocenianie poszczególnych nominacji.

Przypomnijmy, że każdy głosujący może oddać głos raz (jeden komputer – jeden głos). W ramach głosowania można przyznać pięć not – 5 gwiazdek, 4, 3, 2 lub 1 gwiazdkę. W ten sposób wytyczacie pierwszą piątkę według Waszej opinii, pozostawiając pozostałe stadiony bez ocen.

A teraz dość gadania, zapraszamy do bliskiego zapoznania się z kandydatami i głosowania!

Reklama