Stadion Roku 2010: Pierwsi zwycięzcy

źródło: własne; autor: redakcja

Oni już wygrali – to trójka naszych użytkowników, którzy zgłaszali obiekty z listy nominowanych. Każdy z nich otrzyma od nas album „Kibicowanie Jako Uniwersalny Język”.

Reklama

Miło nam poinformować, że wśród ponad 40 osób, które zgłaszały nam swoje nominacje do tytułu „Stadionu Roku 2010”, rozlosowaliśmy właśnie trzy albumy towarzyszące projektowi „Kibicowanie Jako Uniwersalny Język”. Nagrodzeni użytkownicy to: karol21b, Jakub Maracewicz oraz Sylwester Ziemiański.

Tymczasem od dwóch dni na naszej stronie możecie obserwować nowe materiały dotyczące nominowanych obiektów – zdjęcia Audi Sportpark, a także zupełnie nowe prezentacje stadionów Pucharu Narodów Afryki 2010 z Angoli z pokaźną garścią informacji na ich temat (tak precyzyjnych danych nie ma nikt inny). Jest również najmłodszy koreański stadion z Jinju, przy okazji którego dodaliśmy również 5 ciekawych projektów realizowanych lub czekających na realizację w tym kraju. Jeszcze dziś wieczorem zobaczycie ostatnie brakujące opisy aren piłkarskich, na które już od jutra będziecie mogli głosować w plebiscycie Stadion Roku 2010.

Przypominamy, że od 10 do 31 stycznia każdy odwiedzający Stadiony.net będzie mógł zagłosować (tylko raz) na swoje ulubione obiekty z listy 22 otwartych w minionym roku. Do przyznania będziecie mieć łącznie 15 punktów (5, 4, 3, 2 i 1 punkt), układając swoją „pierwszą piątkę”. W plebiscycie zwycięży oczywiście stadion z największą liczbą punktów.

Reklama