Anglia: Finał Euro kobiet na stadionie, ale niczym w domu

źródło: Stadiony.net; autor: Rafał Dadura

Anglia: Finał Euro kobiet na stadionie, ale niczym w domu Popularny serwis Booking.com ma niecodzienną propozycję dla fanów kobiecego futbolu. Dwoje gości finału żeńskiego Euro 2022, zaplanowanego na stadionie Wembley, będzie mogła obejrzeć mecz w wyjątkowych warunkach. Będzie im bliżej do hotelowego apartamentu niż stadionowych trybun.

Reklama

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie? Plus łóżko, salon i balkon 

Za pośrednictwem platformy Booking.com będzie można zarezerwować na jeden dzień, dwuosobowy penthouse na stadionie Wembley. Apartament będzie dostępny tylko 31 lipca, na kiedy zaplanowany jest finał Euro 2022 w piłce nożnej kobiet.

Penthouse można już oglądać online (ofertę można łatwo znaleźć wpisując w przeglądarkę hasło: Booking.com's Pitch View Penthouse). Jego rezerwacja będzie możliwa za opłatą w wysokości zaledwie 20,22 funtów 6 lipca równo o godzinie 10 rano, czasu środkowoeuropejskiego. Czyli tego samego dnia, kiedy Anglia rozegra mecz otwarcia żeńskiego turnieju z Austrią. Całość składa się z sypialni oraz salonu urządzonego w klimatach piłkarskich.

Wembley Stadium© Jas Mann

Piknik na stadionie nabiera zupełnie nowego znaczenia

Ponadto, penthouse urządzony w jednej z lóż na Wembley, posiada dedykowany balkon z najlepszymi miejscami na stadionie, co da wynajmującym go gościom wspaniały punkt widokowy do oglądania finału. W ramach całego wydarzenia, dzień szczęśliwców, którzy rezerwują penthouse rozpocznie się od przejazdu z szoferem na Wembley, gdzie zostaną zabrani na zakulisową wycieczkę po obiekcie. Ambasadorka Booking.com i była zawodniczka reprezentacji Anglii, Karen Carney, również będzie obecna, aby powitać gości w ich wyjątkowym apartamencie.

Dwoje gości, którzy zdecydują się na doświadczenie w Pitch View Penthouse, będzie przez cały czas miała do dyspozycji obsługę VIP.  Następnie, po meczu będą mogli oni spędzić całą noc w apartamencie z którego rozpościerać się będzie niezakłócony widok na boisko. Rano, po finale goście zostaną zaproszeni na ekskluzywne śniadanie przy samym boisku.

Wembley Stadium© Instagram: @richimpossible

Arjan Dijk, Wiceprezes i szef marketingu w Booking.com, tak zachwala jedyną w swoim rodzaju okazję: Jesteśmy podekscytowani, że możemy być partnerem tego niesamowitego wydarzenia jakim jest finał kobiecego EURO 2022. The Pitch View Penthouse na stadionie Wembley będzie idealnym miejscem dla gości, w którym będą mogli się cieszyć wyjątkową nocą, na ukoronowanie fantastycznie zapowiadającego się turnieju.  Wierzymy, że EURO 2022 kobiet dostarczy wielu niezapomnianych chwil fanom piłki nożnej w Europie i na całym świecie.

Reklama