#MisjaStadion: Napoczynamy ostatnią ćwiartkę!

źródło: własne [MK]

#MisjaStadion: Napoczynamy ostatnią ćwiartkę! Po miesiącach zawieszenia czas dokończyć dzieła: ostatnie 25 stadionów w ramach #MisjaStadion nadchodzi. Na początek nowe zdjęcia z 5 miast, w tym efekty naszej wrześniowej sesji w Białymstoku!

Reklama

To zawsze był wielki plan – jak się okazało, trochę za wielki w zderzeniu z codziennymi obowiązkami. Dlatego musieliśmy odłożyć go w czasie na dłużej niż się spodziewaliśmy, ale w żadnym razie nie odpuszczamy.

W najbliższych dniach kończymy obchody stulecia odzyskania niepodległości Polski i właśnie w tym terminie zamierzamy dodać/zaktualizować ostatnie 25 stadionów, których prezentacje dla Was przygotowujemy. Zaczęliśmy w zeszłym roku od PGE Narodowego, a zakończymy drugim polskim 50-tysięcznikiem, tym z Chorzowa.

Zanim jednak do nich przejdziemy, czekają na Was kolejne nowe/zaktualizowane prezentacje. Na początek mamy piątkę i szczególnie polecamy stadion nr 80, ten z Białegostoku. We wrześniu zrobiliśmy mu potężną sesję i jej efekty można już podziwiać. Jeszcze parę takich okazałych zmian przed nami, a na razie...

#MisjaStadion

Reklama