Stadion Roku 2016: Nagroda Publiczności – Vodafone Arena!

źródło: własne | MK

Stadion Roku 2016: Nagroda Publiczności – Vodafone Arena! Jeszcze dzień przed końcem głosowania nic nie było pewne, ale ostatecznie wybraliście najlepszy Waszym zdaniem stadion otwarty w 2016 roku!

Reklama

Gdybyśmy mieli podsumować jakoś tegoroczne Głosowanie Publiczne, nazwalibyśmy je pewnie historią dwóch stadionów. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której dwóch kandydatów do ostatnich godzin rywalizuje o pierwsze miejsce, zostawiając pozostałe daleko w tyle. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Oto on, Wasz wybór: Vodafone Arena!

Vodafone Arena

Podobnie jak Stadion Krasnodar, ten kandydat od pierwszych dni głosowania był przez Was oceniany wysoko. I choć Beşiktaş oficjalnie nie zaangażował się w promocję konkursu, jego kibice licznie zapewnili nas, że kochają miejsce, w którym ich zespół zdecydował się pozostać pomimo bardzo trudnych warunków budowy nowego stadionu.

Ostatecznie o zwycięstwie Vodafone Areny zdecydowały głosy oddane ostatniego dnia konkursu! W sumie na stambulski stadion zagłosowało 27 386 osób, a więc prawie tyle samo, co na Stadion FK Krasnodar. Łączna nota 102 251 pkt to druga najwyższa w historii plebiscytu. Gratulujemy Beşiktaşowi kibiców, a kibicom stadionu, który tak dobrze spełnia ich oczekiwania!

Przypominamy również, że Vodafone Arena zajęła wysokie drugie miejsce w Głosowaniu Jury!

Reklama