Poznań: Będzie komplet Lecha z Łęczną

źródło: KKSLech.com

Poznań: Będzie komplet Lecha z Łęczną Już tylko 6 tysięcy biletów zostało na mecz z Górnikiem Łęczna, zaplanowany na najbliższą niedzielę – podaje KKSLech.com. To może być najliczniej oglądany pojedynek „Kolejorza” w tym sezonie.

Reklama

19 marca Lech będzie świętował swoje 95-lecie. Dokładnie 19 marca 1922 powstał protoplasta dzisiejszego klubu, Lutnia Dębiec. Okazja na tyle wyjątkowa, że nawet przyjazd nisko notowanego Górnika Łęczna nie odstrasza kibiców Lecha od przyjścia na INEA Stadion.

Do tego mecz będzie objęty akcją „Kibicuj z klasą”, która w rundzie jesiennej pomogła zgromadzić ponad 39 tys. osób podczas meczu z Arką Gdynia. Dzięki młodzieży szkolnej tym razem może być nawet więcej chętnych na oglądanie Lecha.

We wtorek, 14 marca po godzinie 15:00 w kasach pozostało już tylko 6 tysięcy biletów co oznacza, że w tym tempie sprzedaży wszystkie wejściówki rozejdą się w ciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin. Tym samym sprzedaż biletów nie będzie już później prowadzona, a mecz Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna zobaczy komplet ponad 40 tysięcy osób.

W tym sezonie Lech jest drugim najliczniej oglądanym klubem Ekstraklasy (17 081 widzów co mecz, w porównaniu do 19 159 Legii). Jednak liczby mogą ostatecznie przemawiać po stronie poznaniaków, ponieważ Legia przyjeżdża 9 kwietnia. To może oznaczać trzy mecze w sezonie zasadniczym z frekwencją rzędu 40 tysięcy!

INEa Stadion© Stadiony.net

Reklama