Szczecin: Przyśpieszają ze zbiórką na stadion

źródło: własne | MK; autor: michał

Szczecin: Przyśpieszają ze zbiórką na stadion Pogoń Szczecin przedłużyła akcję „W Pogoni za stadionem” i daje nowe możliwości wpłacania środków. Ale do osiągnięcia upragnionego miliona jeszcze bardzo daleko.

Reklama

Od wczoraj kibice Pogoni Szczecin mogą wpłacać pieniądze na zmiany w projekcie stadionu nie tylko przez Internet. Wsparcie finansowe dla klubu można przekazać również w trzech punktach stacjonarnych. Dodatkowo Pogoń przedłużyła trwanie projektu do 6 kwietnia.

Przypomnijmy, że w projekcie „W Pogoni za stadionem” chodzi o zebranie jak największej kwoty na rzecz „Portowców”. Z zebranych pieniędzy Pogoń sfinansuje zmiany w projekcie stadionu, te przewidujące powstanie wymarzonej czwartej trybuny.

Poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, ponieważ potrzeba aż miliona złotych. Do dziś udało się zgromadzić prawie 170 tys. zł. Choć to jedna z największych kibicowskich zbiórek w Polsce, to do miliona droga wciąż bardzo daleka.

Pogoń zobowiązała się do pokrycia kosztów prac projektowych niezależnie od wyników zbiórki, ale pomoc od kibiców będzie bardzo cennym wsparciem dla finansów klubu.

W Pogoni za stadionem

Reklama