Gdańsk: Latem przyjeżdża Guns’n’Roses

źródło: RadioGdansk.pl

Gdańsk: Latem przyjeżdża Guns’n’Roses Tuż po zakończeniu sezonu piłkarskiego na Stadionie Energa pojawi się legendarny zespół Guns’n’Roses. To największa gwiazda w przyszłorocznym kalendarzu bursztynowej areny.

Reklama

Po występie w Rybniku w 2012 roku Guns’n’Roses wrócą do Polski w czerwcu 2017 roku. 20 czerwca zespół zagra w swoim najbardziej znanym składzie na Stadionie Energa. Jak prawie co roku (wyjątkiem był 2015), gdański stadion w przerwie między sezonami zaprosi widzów na wielki koncert.

Bilety na to wydarzenie są w sprzedaży już od dziś, ale na razie tylko dla członków fanklubu amerykańskiej grupy. W środę o 10:00 rozpocznie się przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych w systemie Live Nation, a od najbliższego piątku (również od 10:00) wejściówki będą ogólnodostępne.

Niestety, pod względem cen koncert będzie zdecydowanie droższy od zeszłorocznego występu Avicii. Według Radia Gdańsk najtańsze, na górne trybuny, są dostępne w cenie 227 zł. Najdroższe, na „golden circle” przy scenie, kosztują aż 456 zł.

Stadion Energa

Reklama