Rosja: Otwarcie perełki w Krasnodarze potwierdzone

źródło: Kuban24.tv

Rosja: Otwarcie perełki w Krasnodarze potwierdzone Wreszcie znamy termin otwarcia nowego stadionu FK Krasnodar. Najpierw przyjedzie reprezentacja Rosji, a później FK Krasnodar zmierzy się z Schalke w Lidze Europy.

Reklama

W ostatnich miesiącach informowaliśmy Was o opóźnieniach na budowie Stadionu FK Krasnodar. Miał być gotowy w zeszłym roku, później wiosną, później na start sezonu. Żadnego z tych terminów nie udało się dotrzymać, ale dziś ta passa już jest zakończona – poznaliśmy termin inauguracji!

Najdroższy prywatny stadion Rosji (wart ponad 20 mld rubli) zobaczy swój pierwszy mecz 9 października. Zmierzą się wtedy Rosja i Kostaryka. Rosjanie są gospodarzami Mistrzostw Świata 2018 i nie muszą się kwalifikować, dlatego mecz będzie tylko sparingiem.

Stadion FK Krasnodar© AirGorod.Ru

Dwa tygodnie później, 20 października, FK Krasnodar stanie naprzeciw niemieckiego Schalke 04 w Lidze Europy. Przedsprzedaż biletów na to spotkanie ruszy już w przyszłym tygodniu.

Mieszczący ponad 33 tys. widzów najnowocześniejszy stadion w Rosji zachwyca nie tylko eleganckim i wysokiej jakości wykończeniem. Jego boisko jest chłodzone i podgrzewane zależnie od pogody, a widownia ogrzewana zimą. Do tego wewnętrzne ściany obiektu są w całości pokryte ekranami LED, o których więcej przeczytacie u nas wkrótce!

Stadion FK Krasnodar© FC Krasnodar

Reklama