Stadion Roku 2015: Ostatnie 48 godzin na głosowanie!

źródło: własne | MK; autor: michał

Stadion Roku 2015: Ostatnie 48 godzin na głosowanie! Już tylko dwa dni zostały na wybór najlepszego stadionu 2015 roku. Czekamy na ostatnie noty jurorów oraz na Wasze głosy. Dotąd ponad 34 tysiące internautów wsparło swoich faworytów!

Reklama

Po prawie miesiącu głosowania od zamknięcia systemu dzielą nas już tylko dwie doby. Aktualnie mamy aż 34 444 zliczone głosy, czyli wystarczająco dużo głosujących, by zapełnić większość nominowanych stadionów.

Platforma do głosowania pozostaje otwarta do północy z 19 na 20 lutego. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście o wsparciu dla konkretnego stadionu, czas podjąć decyzję. W najbliższych godzinach na stronie pojawią się dwa ostatnie teksty opisujące nominowane stadiony, a każdą nominację możecie poznać bliżej czytając jej prezentację i oglądając wysokiej jakości zdjęcia.

Kto głosował?

Znamy już głosy części z naszych Jurorów, stale liczymy też te spływające w obu wersjach językowych głosy Internautów. Na razie nie możemy ujawnić ile głosów z danego kraju zanotowaliśmy dla poszczególnych stadionów, by nie sugerować nic osobom jeszcze niezdecydowanym.

Możemy za to pokazać, ile wejść z danego kraju odnotowaliśmy przez ostatni miesiąc. W sumie było to ok. 400 tys. wizyt, a ponieważ w głosowaniu wzięło udział ok. 34 tysiące użytkowników, nie należy poniższej grafiki rozumieć jako dosłownego rozkładu głosujących.

Mapa Stadion Roku

W oczekiwaniu na wyniki

Ponieważ w tym roku głosowanie kończymy na granicy weekendu, wyniki zaprezentujemy dopiero w poniedziałek. Wcześniej dokładnie sprawdzimy wyniki. Prezentacja zwycięzców, podobnie jak przed rokiem, będzie przebiegała etapami.

Co godzinę będziemy prezentować najwyżej oceniane stadiony – od trzeciego do pierwszego miejsca. Najpierw laureatów Głosowania Jury, później Głosowania Publicznego.

Sponsor główny
Forum Seating

Reklama