Stadion Roku 2015: Telefony w dłoń, głosujemy!

źródło: własne | MK; autor: michał

Stadion Roku 2015: Telefony w dłoń, głosujemy! Niezależnie z jakiego urządzenia, od teraz możecie głosować na swoje ulubione stadiony przez miesiąc. Zasady są proste, a konkurs dostępny dla wszystkich.

Reklama

Można  by powiedzieć, że „do biegu, gotowi, start”, ale nie ma się po co tak śpieszyć. Od teraz przez pełny miesiąc możecie oddawać swoje głosy w konkursie Stadion Roku 2015. Na ocenę czekają 22 nominowane areny piłkarskie z 15 krajów i każdą z nich możecie bliżej poznać przed podjęciem decyzji.

Jak co roku, prosimy Was o wybór pięciu najciekawszych Waszym zdaniem stadionów. Najlepszy otrzymuje 5 gwiazdek, kolejny 4 i tak dalej aż skończą się opcje. Wtedy możecie wcisnąć przycisk Głosuj i głos zostanie zliczony. Pamiętajcie, że z każdego urządzenia można zagłosować tylko raz. Niech wygra najlepszy stadion otwarty w 2015 roku. Przejdź do głosowania!

PS: Wkrótce przedstawimy Wam bliżej pełny skład Jury i zmiany, które wprowadzamy w głosowaniu Jurorów. Obsada jest wspaniała, a głosowanie powinno być bardziej przejrzyste niż przed rokiem.

Stadion Roku 2015

Sponsor główny
Forum Seating

Reklama