Reprezentacja: Zmiany w sparingach przed Euro 2016

źródło: własne | MK

Reprezentacja: Zmiany w sparingach przed Euro 2016 W marcu Reprezentacja Polski nie zagra w Krakowie. Zawiniła słaba murawa, którą nikt się nie zajął. Polacy zagrają więc we Wrocławiu z innym rywalem, później w Gdańsku. Do Krakowa wrócą przed samym Euro.

Reklama

Duże przetasowania w terminarzu meczów Reprezentacji Polski. A może nie tyle w terminarzu, co w lokalizacjach. 26 marca Polska zagra z Finlandią nie w Krakowie, a na Stadionie Wrocław. Małopolska straciła to widowisko w dużej mierze z powodu złego stanu murawy. Kraków nie zainwestuje w jej wymianę, a marzec to termin, w którym trudno doprowadzić boisko do dobrego stanu.

1 czerwca Polacy zmierzą się z Holandią. Mieli grać na PGE Narodowym, ale ten zostanie wyłączony z użytkowania przed szczytem NATO. W związku z tym spotkanie przeniesiono na Stadion Energa w Gdańsku bez zmiany terminu.

W związku z tym mecz zaplanowany na 6 czerwca w Gdańsku (przeciwko Litwie) zostanie z kolei przeniesiony do… Krakowa. W czerwcu Stadion Henryka Reymana powinien być znacznie lepiej przygotowany na takie wydarzenie.

Bez zmian w całym zamieszaniu zostaje tylko mecz Polska-Serbia zaplanowany na 23 marca w Poznaniu.

Mecze Reprezentacji przed Euro

Reklama