Gdańsk: Nowy sponsor areny w poniedziałek

źródło: SportoweFakty.pl

Gdańsk: Nowy sponsor areny w poniedziałek W poniedziałek o godzinie 12:00 zostanie ogłoszona nowa nazwa gdańskiego stadionu. Operator ma wówczas podpisać umowę ze sponsorem tytularnym – podają SportoweFakty.pl.

Reklama

W poniedziałek, w samo południe dojdzie do przedstawienia nowego sponsora tytularnego Stadionu w Gdańsku Letnicy, nowej nazwy obiektu oraz prezentacji celów trójstronnej współpracy na kolejne lata.

Na razie nie mogę powiedzieć, ilu było oferentów. Nie mieliśmy jednak obaw, że zostaniemy bez sponsora. Mamy nie tylko piękny stadion, ale dodatkowo dużo się na nim dzieje jeśli chodzi o imprezy sportowe, rekreację, czy spotkania biznesowe. W takich okolicznościach, nie brakuje chętnych na współpracę – wyjaśniła Karolina Janik, rzeczniczka stadionu, w rozmowie z WP SportoweFakty.

Gdański stadion Euro 2012 pozostaje bez sponsora od ponad miesiąca. Umowa z PGE, pierwsza i jedna z najbardziej imponujących na polskim rynku, wygasła z końcem września. PGE przeniosło się do Warszawy, na Stadion Narodowy. Szyld z logo firmy znikł z fasad w Gdańsku w zeszłym tygodniu.

Arena Gdańsk

Reklama