Belgia: Zachwyceni atmosferą przed meczem Club Brugge

źródło: własne | MK

Belgia: Zachwyceni atmosferą przed meczem Club Brugge W tym wypadku nie ma straszenia polskimi chuliganami. Zamiast tego jest zapowiedź niesamowitej atmosfery na „het Wojska Polskiegostadion”. Czołowy belgijski tygodnik zachwyca się Łazienkowską.

Reklama

Dziś o 21:05 Legia zmierzy się z belgijskim Club Brugge w meczu o „być albo nie być” w Grupie D. Oba kluby nie zdobyły jeszcze punktu i przegranemu w dzisiejszym spotkaniu będzie bardzo trudno wywalczyć awans.

Przed pojedynkiem trafiliśmy jednak na ciekawy artykuł, który o sytuacji sportowej nie traktuje wcale. Zamiast tego duży sportowy tygodnik Sport/Voetbalmagazine skupia się na niesamowitej atmosferze stadionu przy Łazienkowskiej.

Stadion sam w sobie nie jest imponujący. Jan Breydel Stadion jest prawie tak samo duży, ale to atmosfera panująca podczas meczów czyni tę świątynię futbolu tak szczególną – pisze Matthias Stockmans. Redaktor tygodnika był już przy Łazienkowskiej przy okazji meczu Legia – Lokeren.

W tekście atmosferę zachwala też zawodnik Lokeren Denis Odoi. – Dla mnie osobiście to był najlepszy wyjazd w życiu. Na równi z meczem Bursasporu z Anderlechtem – mówi Odoi.

Stadion Wojska PolskiegoTak było podczas ostatniego meczu Legii w Lidze Europy. Czy dziś będzie tak samo? Fot: Mishka, Legionisci.com

Reklama