Gdańsk: Kolejny rekord Lechii? Większa pojemność, mniej czasu

źródło: własne | MK; autor: michał

Gdańsk: Kolejny rekord Lechii? Większa pojemność, mniej czasu Już raz w tym sezonie udało im się zanotować rekord frekwencji. Tym razem Lechia chce pójść dalej i po raz pierwszy przebić granicę 40 tysięcy widzów na meczu. Ale czas jest tylko do środy.

Reklama

3 czerwca Lechia Gdańsk zagra z Legią. Gospodarze walczą o występy w Lidze Europy, a goście o mistrzostwo Polski. Lechia dołożyła sobie jeszcze jeden cel i teraz ma kilka dni na zachęcenie ponad 40 tysięcy widzów do przyjścia na PGE Arenę.

Akcja #BijemyRekordFrekwencji2 ma nie tylko powtórzyć sukces pierwszej edycji (udało się zgromadzić 36 500 widzów), ale jeszcze poprawić wynik. Ponieważ kibiców Legii nie będzie z powodu zakazu, pojemność dostępna dla gdańszczan wzrośnie do 40 600 miejsc.

Dziś bilety na środowy mecz trafiły do kas PGE Areny, można je też nabywać przez Internet. Dla zachęcenia fanów Lechia wznowiła promocję, w ramach której osoby z biletami o numerach 11070, 12070, 13070 itd. są nagradzane specjalnymi premiami od 110 do 400zł. Dodatkową zachętą mają być hostessy trzech znanych sopockich klubów nocnych, które na Arenie mają rozdawać zaproszenia.

Reklama