Poznań: Bilety na mecz z Legią wyprzedane w 6 dni!

źródło: własne; autor: michał

Poznań: Bilety na mecz z Legią wyprzedane w 6 dni! Od soboty „Kolejorz” sprzedał 40 tysięcy biletów i wczoraj wieczorem poinformował swoich kibiców, że INEA Stadion jest wyprzedany. Mecz z Legią będzie miał najwyższą widownię w sezonie.

Reklama

Na początku był mały falstart: w sobotę system biletowy Lecha nie wytrzymał i przez kilka godzin nie dało się kupić wejściówki online. W kolejnych dniach zainteresowanie nie słabło, dzięki czemu już wczoraj wieczorem klub podał informację o zamknięciu sprzedaży.

Komplet publiczności pojawi się na INEA Stadionie za nieco ponad tydzień, 22 marca. Pełne będą zarówno sektory gospodarzy, jak i przyjezdnych. Z Warszawy do Poznania pojedzie ok. 2 tys. kibiców Legii.

Tak dużego zainteresowania nie było w tym sezonie jeszcze na żadnym meczu. W Poznaniu rekordem było 18 717 widzów przeciwko GKS-owi Bełchatów. W całej Ekstraklasie najwięcej widzów zgromadził mecz Wisły Kraków z Legią w poprzedniej rundzie – 31 289.

Wynik Poznania w okolicach 40 tysięcy jest poza zasięgiem Legii i Wisły, które mają mniejsze stadiony. Teoretycznie Lechia i Śląsk mogłyby liczyć na pobicie Wielkopolan, ale żaden z tych klubów nie zbliżył się od dłuższego czasu do widowni tego rzędu.

Reklama