Zabrze: Dwa kolejne przetargi rozstrzygnięte

źródło: własne | MK

Zabrze: Dwa kolejne przetargi rozstrzygnięte Zasilanie oraz centralne ogrzewanie to dwie kolejne instalacje, których wykonanie zleciła spółka Stadion w Zabrzu. Wciąż nie ma informacji o najważniejszym przetargu.

Reklama

Dziś prowadząca inwestycję spółka Stadion w Zabrzu ogłosiła zwycięzców dwóch kolejnych przetargów na Stadion Ernesta Pohla. Sieć CO przygotuje Mostostal Zabrze GPBP, czyli firma już zaczynająca prace nad zadaszeniem obiektu. Z kolei Elektro Proces z Krakowa wykona instalację zasilającą w energię elektryczną urządzenia stadionowe, oświetlenie, instalacje niskoprądowe i nagłośnienia.

W przetargu na ogrzewanie centralne wpłynęło pięć ofert, a w drugim dwie. Oznacza to, że konkurenci mogą nie zgodzić się z decyzją komisji przetargowej i na ewentualny sprzeciw mają czas do 8 sierpnia. Jeśli go nie będzie, można podpisywać umowy.

Spółka Stadion w Zabrzu nie podała wciąż informacji, jakie są losy przedłużanego już dwukrotnie postępowania na szeroko pojęte prace budowlane w zapleczu, m.in. przygotowanie pomieszczeń niemal wszystkich funkcji pod trybunami. Oferty miały zostać otwarte 24 lipca po tym, jak termin przekładano z 17, a wcześniej z 3 lipca.

Reklama