Narodowy: Kto chętny na nocne zwiedzanie?

źródło: StadionNarodowy.org.pl

Narodowy: Kto chętny na nocne zwiedzanie? Już jutro Stadion Narodowy będzie można zobaczyć od podszewki w nietypowej scenerii. Z okazji piątej Nocy Pragi można będzie zajrzeć w miejsca tradycyjnie niedostępne i spojrzeć na nocną panoramę Warszawy.

Reklama

Jutro, czyli w piątek 27 czerwca, Stadion Narodowy pokaże się odwiedzającym od nietypowej strony. Będzie go można zwiedzić po zgaszeniu świateł, gdy zwykle wszyscy odwiedzający wybierają się już do domu. Piątek będzie inny, ponieważ częściowo wygaszony obiekt otworzy się na zwiedzających.

Za 20 zł (ulgowy 12) będzie można przejść specjalnie przygotowaną trasą z przewodnikiem. Obejmie ona m.in. szatnie piłkarzy, garderobę gwiazd muzyki, lożę VIP, sektor prasowy i centrum medialne, a także centrum dowodzenia.

Otwarty dla zwiedzających będzie też taras widokowy, ujęty jako część wycieczki. Gdyby jednak ktoś chciał wybrać się jedynie na taras i spojrzeć na Warszawę nocą – ma taką możliwość już za złotówkę. Liczba miejsc w ofercie jest ograniczona, a wstęp na obie formy wizyty można wykupić przez serwis Stadionu Narodowego.

Wizytę będzie można odbyć od 20:00 do północy w ramach V Nocy Pragi. W programie oprócz zwiedzania Stadionu Narodowego znalazły się między innymi koncert w muszli koncertowej Parku Praskiego, flash mob oraz parada królewska w wykonaniu Warszawskiej Opery Kameralnej, rejsy po Wiśle z pochodniami oraz plażowy pokaz fajerwerków.

Reklama