Narodowy: Teraz biznes, później nauka

źródło: własne

Narodowy: Teraz biznes, później nauka Piłkarskie emocje na razie skończone, teraz Stadion Narodowy szykuje się do forum biznesowego. W miejscu murawy stanęły klimatyzowane hale. Pod koniec maja obiekt przywita doroczny Piknik Naukowy.

Reklama

W najbliższych dniach Stadion Narodowy zamieni się w forum wymiany poglądów i koncepcji ekonomicznych. Obiekt przyjmie doroczną Międzynarodową Konferencję Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

Na trzydniowe wydarzenie (14-16 maja) przybędą premierzy i ministrowie wielu europejskich państw, dyrektorzy największych banków oraz przedstawiciele międzynarodowych firm. Na Choć Narodowy ma bardzo bogate zaplecze konferencyjne, na potrzeby imprezy na płycie powstały dwie klimatyzowane hale. Trzecia, witająca gości, jest przygotowywana przed stadionem.

Z kolei 31 maja na błoniach Narodowego odbędzie się kolejny Piknik Naukowy. Wstęp na Piknik jest wolny, a w trakcie imprezy można też bezpłatnie zwiedzić część areny: promenadę wewnętrzną (szeroką aleję biegnącą między sektorami górnymi i dolnymi) i trybuny, przejść przez płytę boiska i zajrzeć do strefy szatniowej, gdzie będą odbywać się piknikowe pokazy.

Reklama