Stadion Roku 2013: Ostatnia chwila na nominację!

źródło: własne; autor: redakcja

Stadion Roku 2013: Ostatnia chwila na nominację! Po Waszych sugestiach przeczesaliśmy Internet i skontaktowaliśmy się z niektórymi operatorami, by sprawdzić nominowane stadiony. Lista nominacji urosła, ale niektóre stadiony nie spełniają wymogów. Została jeszcze doba na zgłoszenie dodatkowych kandydatów do tytułu Stadionu Roku 2013!

Reklama

7 stycznia zapytaliśmy Was, które stadiony powinny znaleźć się na liście nominacji do tytułu Stadionu Roku 2013. Zasypaliście nas propozycjami, a my sprawdzaliśmy ich zgodność z wymogami. Niektóre przypadki były łatwe do sklasyfikowania, jak stadion Czuwaju Przemyśl, ale niektóre przysporzyły sporego zgryzu. Efekty są następujące:

Do listy dołączyliśmy na podstawie Waszych sugestii:

Kilka innych zgłaszanych stadionów nie spełnia wymogów:

Jeśli macie kolejne propozycje, których powyższa lista nie uwzględnia – wypełnijcie ankietę internetową! Można to zrobić do północy 21 stycznia.

22 stycznia zakończymy układanie listy i oddamy Wam głos w otwartym plebiscycie na Stadion Roku 2013. Głosowanie potrwa tradycyjnie miesiąc. Który stadion dołączy do listy dotychczasowych laureatów?

Reklama