Gdańsk: Mecz z Barceloną przełożony na 30 lipca

źródło: własne; autor: michał

Gdańsk: Mecz z Barceloną przełożony na 30 lipca Zgodnie z deklaracjami obie strony szukały najbliższego możliwego terminu na rozegranie meczu i odbędzie się on już 30 lipca. Ale czy wtorkowy wieczór okaże się magnesem jak ten sobotni?

Reklama

 Już w chwili ogłaszania swojej nieobecności władze Barcelony zapewniły, że dołożą starań, by znaleźć jak najszybszy nowy termin dla niedoszłego Super Meczu na PGE Arenie. Dziś wiemy, że spotkanie odbędzie się we wtorek 30 lipca o 20:45.

W ramach rekompensaty Barcelona, kończąc europejskie tournee (Monachium 24 lipca, Oslo 27 lipca), może pojawić się w mocniejszym składzie niż pierwotnie. To jednak będzie uzależnione od decyzji trenerów, którzy muszą ocenić wpływ występu w takim spotkaniu na okres przygotowawczy.

Termin nie jest jednak optymalny, ponieważ Lechia Gdańsk rozpoczęła już rozgrywki Ekstraklasy i nie dało się znaleźć wolnego weekendu na rozegranie spotkania. Kupione dotychczas bilety zachowują ważność, ale organizatorzy wciąż nie podali informacji, co mają zrobić osoby, które we wtorek nie będą mogły pojawić się na Arenie. Taka informacja wcześniej zapowiadana była na najbliższą środę.

Reklama