Bristol: City zapraszają na konsultacje

źródło: Heart.co.uk

Bristol: City zapraszają na konsultacje Z niektórymi grupami docelowymi już rozmawiali, teraz zapraszają każdego chętnego. Dziś i jutro klub publicznie przedstawia koncepcję nowego Ashton Gate i czeka na uwagi od kibiców.

Reklama

W minionych tygodniach Bristol City rozmawiał już z grupami kibiców, z sąsiadami stadionu i innymi odbiorcami. Teraz chce wysłuchać wszystkich tych, którzy w wymienionych grupach się nie mieszczą, a mają coś do powiedzenia w sprawie przyszłości Ashton Gate.

Dlatego dziś i jutro w siedzibie klubu wystawiane są plany przebudowy obiektu, który ma urosnąć o ok. 5 tys. miejsc. Po uzyskaniu opinii mieszkańców miasta klub zamierza złożyć wniosek o pozwolenie na budowę.

Jednocześnie Bristol City czeka na rozstrzygnięcie w sprawie swojego drugiego, bardziej ambitnego projektu. Nowy stadion przy Ashton Vale to wizja jeszcze z 2010, która po serii protestów tkwi w martwym punkcie. Nie jest jednak skreślona – jeszcze w tym roku powinno się wyjaśnić, czy City będą mogli budować nowy obiekt, czy zostanie im rozbudowa obecnego.

Reklama