Poznań: Ruszyła sprzedaż biletów na Alicię Keys

źródło: LechPoznan.pl

Poznań: Ruszyła sprzedaż biletów na Alicię Keys Dziś w południe zaczęła się sprzedaż wejściówek na pierwszy koncert w Poznaniu od czasu inauguracji Stadionu Miejskiego. Bilety na czerwcowe wydarzenie kosztują od 159 do 449 zł.

Reklama

Zgodnie z piątkowymi zapowiedziami dziś ruszyła internetowa sprzedaż wejściówek na Stadion Miejski. 30 czerwca zagra na nim Alicia Keys, która będzie tym samym pierwszą gwiazdą koncertującą od czasu otwarcia areny występem Stinga.

Na potrzeby koncertu stadion zostanie wyłączony z użytku aż w połowie. Tylko część III trybuny oraz połowy trybun II i IV będą oferowały miejsca dla widzów. Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami, nie będzie miejsc stojących. Dzięki temu i z pojemnością 25 tys. osób koncert ma sprawiać wrażenie imprezy bardziej kameralnej.

Cena biletów za najdalsze krzesełka (szczyt II trybuny) to 159 zł od osoby. 199 zł kosztują pozostałe miejscówki na trybunach za bramkami. Wstęp na dwupoziomowe sektory na wprost sceny to wydatek od 269 do 349 zł. Najdroższe miejsca to te na płycie boiska. O ile dalsze od sceny są jeszcze po 329 zł, o tyle te najbliżej kosztują 449 zł.

Bilety można rezerwować przez ticketpro.pl.

plan stadionu Lecha na koncert Alicii Keys

Reklama