Narodowy: Darmowe wycieczki na koniec roku

źródło: własne / StadionNarodowy.org.pl; autor: michał

Narodowy: Darmowe wycieczki na koniec roku Tym razem nie da się zrobić rezerwacji, ale wystarczy przyjść. Teoretycznie, bo szansę zobaczyć Stadion Narodowy za darmo przed końcem roku otrzyma tylko ok. 1400 osób.

Reklama

Narodowe Centrum Sportu na koniec roku przygotowało ciekawą niespodziankę dla osób, które chciałyby zwiedzić Stadion Narodowy. Od dziś do niedzieli włącznie szansę zajrzenia do wnętrza obiektu otrzyma każdy, kto pojawi się na obiekcie w odpowiednim czasie.

Darmowe wycieczki startują dziś o 10:00, później o każdej pełnej godzinie wyrusza kolejna grupa – do 17:00. By wyruszyć, wystarczy pojawić się przy recepcji stadionu. Można do niej dojść wchodząc bramami nr 2 (rondo Waszyngtona), nr 3 (al. Ks. J. Poniatowskiego) i nr 10 (ul. Siwca). Grupy muszą liczyć co najmniej 15 osób, a maksymalnie – 50.

Zakładając, że chętnych będzie pod dostatkiem, z oferty skorzysta maksymalnie 1400 osób, ponieważ zwiedzanie za darmo będzie możliwe od dziś do niedzieli włącznie. Na co dzień obejrzenie m.in. szatni, centrum prasowego, loży platynowej i kaplicy to koszt 15 zł od osoby

Reklama