Kanada: Pisuar pamiątką po stadionie?

źródło: CBC.ca

Kanada: Pisuar pamiątką po stadionie? Pożegnania ze starymi stadionami bywają sentymentalne, ale często są też okazją do zarobku. Ile zarobią Winnipeg Blue Bombers przy wyprowadzce z Canad Inns Stadium? Trudno powiedzieć, ale wydają się zdeterminowani, skoro wystawili na sprzedaż nawet pisuary...

Reklama

Canad Inns ma już 59 lat i nie zdoła dociągnąć do sześćdziesiątki. Już na początku 2013 klub przenosi się na nowy Investors Group Field. Inwestycja kosztowała znacznie więcej niż szacowano, więc może najnowsza akcja ma jakiś związek z próbą odzyskania wydatków?

Klub od 29 listopada zacznie wyprzedawać wyposażenie starego stadionu jako pamiątki. Koniec sprzedaży zaplanowano na 16 grudnia, chyba że wszystko zejdzie wcześniej.

A oferta jest bardzo osobliwa, ponieważ poza tradycyjnymi już elementami, jak wycinki boiska, słupków czy krzesełka, można złapać rzeczy, jakich na innych „sentymentalnych wyprzedażach” nie ma. Można będzie kupić fragmenty sztucznego oświetlenia, telebimu czy... pisuary. Tylko czy świadomość posiadania pamiątki, na którą przez 59 lat sikały tysiące mężczyzn okaże się magnesem dla kibiców?

Reklama