Liverpool: Decyzja znów odłożona

źródło: LiverpoolEcho.co.uk

Liverpool: Decyzja znów odłożona Miała być w lipcu, będzie… nie wiadomo kiedy. Decyzja o przeprowadzce lub rozbudowie Anfield to jedna z najbardziej wyczekiwanych wiadomości w całym Liverpoolu. Powinna się pojawić tego lata – informuje „Liverpool Echo”.

Reklama

Władze miasta dały Liverpoolowi czas do lipca 2012 na podjęcie decyzji w sprawie przyszłego stadionu. Jednak ten termin, nie pierwszy zresztą, nie dał odpowiedzi, czy klub pozostanie na Anfield, czy się wyprowadzi.

Burmistrz Joe Anderson uspokaja, że rozmowy z klubem są bardzo obiecujące i dlatego kolejnego terminu, w którym LFC mają podjąć decyzję, nie będzie. Nieoficjalnie mówi się, że miasto zna już preferowane rozwiązanie (chodzi o pozostanie na rozbudowanym Anfield zamiast przeprowadzki na Stanley Park), ale klub chce się wstrzymać z ogłoszeniem jej.

Chodzi przede wszystkim o interesy mieszkańców okolicy, którzy będą musieli się wyprowadzić. Miasto już poinformowało, że część domów przy Anfield zostanie zburzona, ale oficjalnie nie ma to związku z planami klubu.

Reklama