Konkurs: Jeszcze dobę czekamy na Wasze zdjęcia!

źródło: własne; autor: redakcja

Konkurs: Jeszcze dobę czekamy na Wasze zdjęcia! Euro za nami, ale konkurs na najlepsze zdjęcie z imprezy dopiero wkracza w decydującą fazę. Przypominamy więc, że do jutra czekamy na Wasze „zdobycze”, a później najlepsze poddajemy głosowaniu.

Reklama

Do jutra do 23:59 macie czas na przesłanie nam zdjęć w konkursie „Euro foto” (ot, żeby było krócej). Chodzi oczywiście o najciekawsze zdjęcia, jakie upolowaliście przed i na stadionach Euro 2012 podczas imprezy. Większość z już nadesłanych możecie oglądać w lewej kolumnie naszej strony głównej lub po prostu w prezentacjach stadionów Euro 2012.

Spośród wszystkich przesłanych w terminie wybierzemy 20 najciekawszych, które następnie zostaną poddane ocenie ogółu. Na autorów trzech najwyżej ocenionych prac czekają następujące nagrody:

Nagrody w konkursie na najlepsze zdjęcie stadionu Euro

Do wygrania jest wykonany z metalu model Wembley (1. miejsce), znacznie mniejsza, ale również elegancka miniatura Emirates Stadium (2. miejsce), a także coś dla miłośników niemieckiego futbolu – replika nowego Tivoli (3. miejsce).

Reguły gry

Klucz do zdobycia każdego z tych stadionów jest taki sam. Należy przesłać zdjęcie (lub zdjęcia) z meczu Euro 2012, który odwiedziliście, na adres michal@stadiony.net (tytuł: Euro Foto). Im szybciej to uczynicie, tym szybciej pokażemy je wszystkim na stronie, bo naszym celem jest pokazywanie z możliwie najciekawszej strony Euro 2012 i robienie tego na bieżąco. Na ostatnie zdjęcia czekamy do 3 lipca włącznie (dwa dni po finale wszyscy powinni już dojść do siebie), po czym wybierzemy 20 naszym zdaniem najciekawszych i poddamy je pod publiczne głosowanie. Po tygodniu poznamy zwycięzców, a oni swoje nagrody.

By nie było wątpliwości przypominamy, że przesłanie zdjęć w konkursie oznacza zgodę na ich ewentualną publikację w serwisie i na naszym facebookowym profilu.

Reklama