Kraków: We wtorek Stadion Henryka Reymana otwarty dla każdego

źródło: Wisla.Krakow.pl; autor: michał

Kolejny termin ukończenia modernizacji stadionu Wisły minął w piątek. Teraz kibice będą mogli naocznie sprawdzić, czy za szóstym podejściem udało się wykonawcom i miejskim urzędnikom dotrzymać słowa.

Reklama

Zgodnie z zapowiedziami Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu budowa Stadionu Henryka Reymana w Krakowie zakończyła się w piątek, 30 września. Czy po prawie siedmiu latach obiekt jest gotowy? Już jutro kibice Wisły będą mogli sprawdzić to na własne oczy. Z okazji 105-lecia Wisły organizowany jest dzień otwarty.

We wtorek od godziny 15:00 fani będą mogli wejść na stadion przy Reymonta 22. Niestety, liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Goście zostaną podzieleni na grupy 25-osobowe, z których ostatnia wyruszy o 16:45. Każda będzie miała swojego przewodnika. Z nim obejrzy m.in. nową szatnię na trybunie zachodniej, pawilon medialny, biura klubu, gabinet prezesa oraz skybox na trybunie wschodniej.

O godz. 17:00 na płycie głównej rozpocznie się wyjątkowy pokazowy trening pierwszej drużyny, który poprowadzi trener Robert Maaskant. W zajęciach tych będą mogli uczestniczyć także kibice! Ci, którzy chcą na własnej skórze przekonać się, jak to jest brać udział w prawdziwym piłkarskim treningu, proszeni są o zabranie ze sobą obuwia sportowego.

Reklama