Stadion Roku 2010: Ostatni nominowani

źródło: własne; autor: redakcja

Dziś dodajemy ostatnie stadiony, których brakowało w naszym serwisie. Dzięki temu przed rozpoczęciem głosowania możecie każdy nominowany do „Stadionu Roku 2010” obiekt obejrzeć w naszym serwisie.

Reklama

Łącznie w weekend naszą bazę zasiliło 9 nowych stadionów. W piątek trzy nowe obiekty z Angoli, na których w styczniu 2010 odbył się Puchar Narodów Afryki. W sobotę piękny lekkoatletyczny obiekt z koreańskiego miasta Jinju, a w nocy z niedzieli na poniedziałek kolejna piątka, w której znalazły się najnowsze areny piłkarskie otwierane w Indonezji, Grecji, Słowenii, Anglii i Australii. Każdy z tych obiektów możecie teraz obejrzeć w prezentacjach dostępnych przez stronę główną, dział konkursowy lub tradycyjnie – w dziale poświęconym stadionom świata. Szersze opisy każdego z nich znajdziecie z kolei w materiale opublikowanym na Stadiony.net tuż po Nowym Roku.

Już dziś wieczorem ruszy głosowanie na najlepszy stadion oddany do użytku w 2010 roku na świecie. Przypominamy, że od 10 do 31 stycznia każdy odwiedzający Stadiony.net będzie mógł zagłosować (tylko raz) na swoje ulubione obiekty z listy 22 otwartych w minionym roku. Do przyznania będziecie mieć łącznie 15 punktów (5, 4, 3, 2 i 1 punkt), układając swoją „pierwszą piątkę”. W plebiscycie zwycięży oczywiście stadion z największą liczbą punktów.

Reklama