Stadion Roku 2010: Głosowanie za półmetkiem

źródło: własne; autor: redakcja

Za nami już 10 dni oddawania głosów na najlepszy stadion minionego roku. Udział wzięło już ponad 1000 osób – dziękujemy! A kto jeszcze nie głosował, ma czas to zrobić do 31. stycznia 2011.

Reklama

Liczba głosujących czytelników to przeszło 1000, a którym stadionom udało się przekroczyć taką ilość punków? Tego nie możemy ujawnić, ale wyniki w połowie głosowania wskazują, że macie swoich zdecydowanych faworytów. I tyle teraz – szczegóły dopiero po zamknięciu systemu zliczającego głosy, czyli na początku lutego.

Wszystkim, którzy nie wybrali jeszcze swojej pierwszej piątki aren otwartych w zeszłym roku przypominamy, że głosy zbieramy do 31. stycznia włącznie. Każdy odwiedzający Stadiony.net ma do rozdzielenia 15 punktów w konfiguracji 5, 4, 3, 2 i 1 – najwięcej dla najwyżej ocenianego obiektu. By oddać głos wystarczy kliknąć zielony button pod treścią tej informacji. Przypominamy, że każdy użytkownik może głosować raz, a próby „przejścia” systemu rejestrujemy na bieżąco, unieważniając każdy głos oddany niezgodnie z zasadami.

Reklama